روف گاردن ارزان

روف گاردن ارزان

راه هایی برای داشتن روف گاردن ارزان

 

امروزه با پیشرفت شهر نشینی فضا های مورد استفاده برای محوطه سازی رو به کاهش است قطعاً تا به الان این امر به گوشتان رسیده که می توان بر بام های خانه فضایی کاملا سبز داشته باشید.

روف گارن مکانی مناسبی بر رفع خستگی روزانه شما خواهد بود  و شما می توانید با داشتن فضا های کوچک نیز آن را اجرا کنید.

بنابراین هیچ محدودیتی متوجه این سازه نیست به جز برخی امور که در مقاله های پیشین به آن پرداخته ایم.

برای مثال زیر سازی روف گاردن یکی از همان اصولی است که بسیار باید مورد توجه قرار گیرد.

بنابراین حتما آن را مورد تحقیق و بررسی قرار دهید.

حتی شما می توانید برای اجرای یک روف گاردن ارزان با استفاده از چند فلاور باکس همچنین قرار دادن چند گلدان شمعدانی علاوه بر ایجاد هوایی مطبوع، فضای زیبایی بسازید و از بهره ببرید.

 

سیستم مدولار

 

به دلیل تورم های موجود قشری از مردم توانایی اجرای روف گاردن متمرکز را ندارند،حال پیشنهاد شرکت مهندسین مشاور فلات سبز برای داشتن یک روف گاردن ارزان این است که به صورت مدولار به اجرای روف گاردن خانه خود بپردازید.

روف گاردن مدولار در واقع همان سیستم قابل حمل می باشد، که متریال این سبک از روف گاردن به دلیل حمل شوندگی هزینه پایینتری نیز دارد.

 

مروری بر المان های روف گاردن ارزان

 

  •     متراژ روی بام
  •     انتخاب سیستم آبیاری
  •     نوع و حجم نورپردازی
  •     استفاده از تجهیزات جانبی
  •     جنس و برند محصولات
  •     مبلمان

 

برای ساخت یک روف گاردن ارزان و مقرون به صرفه باید حتما این موارد را مد نظر قرار داد

 

در این بخش به توضیح مختصری از هریک می پردازیم

 

برای اینکه به داشتن یک روف گاردن با قیمت مناسب و به اصلاح ارزان دست یابید برای انتخاب کف پوش می توانید از چمن مصنوعی استفاده نمایید.

که علاوه بر زیبایی، سبک وزن بوده و به نسبت سایر کف پوشها بسیار مقرون به صرفه تر می باشد .

یکی  دیگر از ویژگی های مثبت چمن مصنوعی این است که به راحتی قابلیت حمل و  جا بجایی دارد و شما خیلی ساده می توانید در جایی دیگر از آن استفاده نمایید.

مناسب ترین چمن برای روف گاردن چمنی می باشد که کیفیت و تراکم بالایی داشته باشد و طوری نباشد که در اثر رفت و آمد دچار فرسایش شود.

بخش تکمیل کنندگی روف گاردن را گیاهان تشکیل می دهند، ما در اینجا به شما گیاهانی را پیشنهاد می کنیم که به نسبت مقرون به صرفه هستند و پایداری بیشتری نسبت به تغییرات محیطی دارند

 

آلاچیق یکی از المان های جذاب در روف گاردن می باشد و ما به شما پیشنهاد می کنیم هرگز برای داشتن یک روف گاردن ارزان از متریال و چوب های بی کیفیت استفاده نکنید.

هیچگاه نباید کیفیت را فدای کمیت کرد.

شرکت مهندسین مشاور فلات سبز برای این امر به شما عزیزان سایه بان های چتری قابل حمل را پیشنهاد می کند که هم مقرون به صرفه هستند و علاوه بر همه این موارد زیبایی چشم گیری را به فضای شما می بخشند.

نور پردازی به روف گاردن شما جان می بخشد و زیبایی روف گاردن شما را چندین برابر می کند.

در صورتی که برای نور پردازی صرفه جویی به خرج دهید به راحتی می توانید هزینه مدیریت شده ای داشته باشید.

سیستم آبیاری بهتر است منوط به نیروی انسانی نشود، علاوه بر اینکه آبیاری در زمان مقرر انجام می شود، سبب صرفه جویی در آب و همچنین جلوگیری از نشت آب به طبقات زیرین نیز می شود.

به طور کلی و تجمیعی باید گفت با رعایت کلی تمامی این آیتم ها می توانید این سازه را به طور مقرون به صرفه تری به مرحله اجرا برسانید.

 

شرکت مهندسین مشاور فلات سبز مشاور، مجری و طراح انواع روف گاردن برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

بالا
باز کردن چت
چطور می تونیم کمکتون کنیم؟
MENU
مهندسین مشاور فلات سبز